Jsme na trhu již 30 let

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992. V r. 2022 máme 10 poboček a On-site pracovišť u klientů v ČR. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce.

Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků – uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům a agenturním zaměstnancům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Zaměstnáváme přes 3000 agenturních zaměstnanců

V průběhu roku zaměstnáváme na denní bázi téměř 3000 agenturních zaměstnanců, ročně najdeme vhodné zaměstnání pro více než 1000 uchazečů, denně pomáháme více než 100 našim klientům.

Základ našeho úspěchu spočívá ve spojení pevného zázemí mezinárodní společnosti s lokální přítomností. Mezinárodní zázemí nám umožňuje využívat ucelené mezinárodní know-how včetně nejmodernějších technologií a lokální přítomnost nám na druhé straně zajišťuje dokonalou znalost místního prostředí a jeho potřeb, jakož i nezbytnou bezprostřední blízkost klientovi. Podívejte se na naše služby.

Certifikace

Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a spoluzakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (www.apps.cz), která byla založena v prosinci 2002.

Ani po 30 letech od svého debutu na českém trhu práce Adecco neopustilo své hlavní poslání předvídat potřeby svých klientů a pracovat pouze na nejvyšších standardech s cílem poskytovat zakázková a efektivní řešení.

Navštivte nás na nejbližší pobočce