Tap here to refine your search results

Zpřesnění výsledků hledání (24)

Třídit podle
Podle oboru
Podle lokality
Podle typu práce

24 pozice

Skladový operátor (m+ž) - pouze ranní provoz! Informace o pracovním místě - přebírání příslušenství zakázek a náhradních dílu a kontrola jejich kompletnosti -

  • Jihomoravský kraj
  • 2023-01-27
  • Přidáno Friday, 27 January

Náplň práce: Kontrola účetnictví a veškerých účetních operací Zpracování a kontrola měsíční a roční účetní závěrky Daňová přiznáníZpracování kontrol

  • 2022-12-05
  • Přidáno Tuesday, 24 January

Elektromechanik/čka - ranní směna - mzda až 30 000 Kč Požadujeme ● ochota pracovat na 1 směnný provoz od pondělí do pátku Nabídka ● hlavní pracovní poměr s

  • 2023-01-23
  • Přidáno Monday, 23 January

Co bude hlavní náplní Vaší práce? • Odborná praxe v práci s nemocnými lidmi • Převzít odpovědnost za plánování a provádění návštěv pacientů v intervalu 4

Zajímá Vás oblast financí, účetnictví, controllingu nebo ekonomie? Baví Vás práce s čísly? Jste schopný/á analyzovat a následně vyhodnocovat finanční výsledky?

  • 2023-01-19
  • Přidáno Thursday, 19 January

Pro našeho významného mezinárodního klienta, který působí v oblasti CBD olejů, květů a kosmetiky, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici HR Generalisty. Je

  • 2023-01-17
  • Přidáno Tuesday, 17 January

SPECIALISTA NA ZPRACOVÁNÍ a ANALÝZU DAT Láká tě proniknout do světa dat, investic a finančnictví, využívat v práci své jazykové dovednosti, mít 28 dní volna na rela

  • 2019-10-01
  • Přidáno Thursday, 12 January

Skladník - denní směny - příspěvek na dojíždění - Brno Nabízíme: - stabilní zaměstnání s možným přechodem do kmenového stavu - práce na ranní a odpolední s

  • 2023-01-12

Nabízíme: - pracovní smlouva HPP jako kmenový zaměstnanec s nástupem možným ihned - mzda ve zkušební době až 33 000 Kč + bonusy a prémie - zaučení na pozici (adapt

  • 2023-01-11
  • Přidáno Wednesday, 11 January

Technik - kmenový zaměstnanec Nabízíme: - hlavní pracovní poměr v menším kolektivu pod kmenem společnosti - mzda dle praxe až 39 000 Kč plus bonusy a příplatky - dot