Přidáno 2 years ago

Zákaznický servis - Ostrava nebo Zlín

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-02-07

OborCall Centre and Customer Service

Baví Vás obchod a komunikace? Chcete získat nové zkušenosti?

Vyhledáváte kontakt s lidmi a rádi komunikujete po telefonu? Zároveň umíte vycítit obchodní příležitost, která povede ke spokojenosti zákazníka? Jste nadšení obchodníci tělem, i duší, s alespoň krátkou zkušeností s aktivním prodejem? Náplní práce je rozhodně i drobná administrativa, s počítači tedy kamarádíte alespoň na základní úrovni?

O svátcích a víkendech nepracujeme, máme zkrácenou pracovní dobu a navíc máme hromadu skvělých benefitů! Pojďme se podívat na nabídku, která nastartuje Vaši kariéru a kde se rozvoji ani odměně meze nekladou…

Co všechno Vám nabízíme?

- práci v dynamické a stabilní společnosti, která se o své zaměstnance stará
- kontinuální vzdělávání
- pravidelné firemní akce, teambuildingy
- příjemné pracovní prostředí a přátelské kolegy
- výjimečný balíček benefitů (až trojnásobná částka na Cafeterii oproti standardu)
- možnost kariérního růstu
- získání pracovních zkušeností na poli zákaznického servisu, obchodu, administrativy
- občasný Home Office
- pracovní dobu 37,5h
- v případě zájmu i zkrácený úvazek na 4 nebo 6 hodin
- více dovolené, než byste čekali :)

A co budete dělat?

- odbavovat telefonické hovory se zákazníky společnosti
- pomáhat nalézt a nabídnout vhodná řešení
- pomáhat zákazníkům se zorientovat
- prodávat služby, které zákazníci opravdu potřebují, žádný “obchod s deštěm“ :)
- vzdělávat se, komunikovat, bavit se

Líbilo by se Vám pracovat tam, kde to má smysl a na nic nejste sami?

Ozvěte se, rádi o Vás uslyšíme!

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGzdxUAD

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Pardubický kraj