Přidáno 1 year ago

Samostatná mzdová účetní

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-11-07

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kompletní zpracování mezd na měsíční bázi - cca 250 zaměstnanců
  • Roční zúčtování mezd zaměstnanců
  • Kontakt s úřady a dalšími institucemi – FÚ, ZP, OSSZ, ÚP, atd.
  • Vypracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance
  • Zpracování a kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců
  • Statistiky a reporty pro státní úřady a legislativu
  • Komunikace s exekutory a insolvenčními správci
  • Interní reporting pro management společnosti
  • Úzká spolupráce s personálním oddělením a ostatními odděleními společnosti
  • Zpracování podkladů a tvorba pracovních smluv a dokumentů při ukončení PP

POŽADUJEME:

  • Praxi a zkušenosti s vedením komplexní mzdové agendy
  • Orientaci v daňových zákonech a mzdových předpisech
  • Znalost zákoníku práce, pracovněprávních a mzdových předpisů
  • Základy personalistiky
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost, flexibilita, pracovitost, zodpovědnost a pečlivost, odolnost vůči stresu
  • Nástup nejpozději k 1.9.2021

NABÍZÍME:

  • Věříme, že nabízíme velmi atraktivní mzdové ohodnocení
  • Pružná pracovní doba, možnost home office
  • Roční bonusy
  • HPP a nabídka dlouhodobé spolupráce
  • Zázemí společnosti s českým vedením
  • Samostatnou práci v oblíbené společnosti s atraktivním sortimentem
  • 13.plat
  • Unišeky, příspěvek na rekreaci, teambuildingové akce s kolegy
  • Finanční ocenění při významných životních událostech a jubileích
  • Příspěvek na stravování
  • Odborná školení
  • Pohodový a přátelská tým

Zaujala Vás nabídka?
Napište nám nebo rovnou zavolejte na tel. 602193941
email:pavla.polakova@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Tgn0RUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist