Přidáno 2 years ago

Vedoucí plánování výroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2022-02-14

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Tvorba a řízení výrobního plánu na pracovišti
*    Plánování výroby dle stanoveného pořadí, priorit, kapacity a vytížení
*    Pravidelná kontrola stavu výrobních zakázek
*    Tvorba kalkulací a reporting
*    Zajištění kontinuity ve výrobě za účelem maximálního využití zdrojů a kapacit
*    Tvorba zlepšovacích procesů a jejich zlepšování v rámci oddělení
*    Spolupráce s odděleními logistiky, nákupu, výrobou
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    Alespoň 1 rok praxe v oblasti plánování výroby
*    Předchozí zkušenost s vedením týmu
*    Pokročilá práce s MS Excel
*    Předchozí zkušenost s prací s ERP systémy (SAP výhodou)
*    Mírně pokročilá znalost angličtiny (B1)
*    Zodpovědný a pečlivý přístup k práci, komunikační dovednosti
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Půlroční bonusy, roční prémie
*    Závodní stravování zdarma, příspěvek na kafeterii
*    Příspěvek na dopravu
*    Práce v mladém a příjemném kolektivu

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TwhePUAR