Přidáno 1 year ago

Elektrotechnik/čka od 45.000 Kč měsíčně

LokalitaZlínský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-08-22

OborEngineering and Technical

Hledáte práci která vás bude bavit a nebudete se u ní nudit?
Co vám nabízíme?

  • Mzda až 60.000,- Kč
  • Pracovní smlouva na HPP
  • Pouze ranní směna (7:00 – 15:30)

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Činnnosti související s diagnostikou, analýzou, hledáním způsobu řešení vedoucích k úspěšné opravě elektrotechnických zařízení a jejich důkladnému testování.
  • Opravy nejrůznějších zařízení od všech světových výrobců (Např. průmyslové monitory, terminály, ovládací panely, PLC, tiskárny a čtečky čárových kódů...)

Co od vás očekáváme?

  • Praxe v oboru minimálně 5 let
  • Znalost principů funkce elektronických součástek a obvodů
  • Schopnost samostatného uvažování, analytického myšlení, hledání příčin a řešení problémů
  • Manuální zručnost (mechanické úkony, pájení, diagnostika...)
  • Znalost práce na PC
  • Aktivní znalost AJ (nezbytná)

V případě vašeho zájmu neváhejte a zašlete nám váš životopis na tomas.pabyska@adecco.com

Tomáš Pabyška
Generic consultant
ADECCO spol. s r.o.
Fibichova 1141/2 | 779 00 Olomouc | Czech Republic
M: +420 725 388 179
E: tomas.pabyska@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UGs2IUAT