Přidáno 2 years ago

Procesní inženýr junior

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-04-20

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Zajištění technologické přípravy výroby
*    Tvorba technologických postupů a procesů
*    Navrhování procesů pro zlepšování a jejich optimalizace
*    Programování výrobních linek
*    Tvorba a správa technické dokumentace
*    Podílení se na implementaci nových projektů do výroby
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (pozice vhodná pro absolventy)
*    Uživatelská znalost MS Office
*    Komunikativní znalost angličtiny
*    Předchozí zkušenost s programováním výhodou
*    Zkušenost s tvorbou technických postupů a výkresů výhodou
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Příspěvek na dopravu
*    Příspěvek na stravování
*    Zajímavou a perspektivní práci v rámci mezinárodní společnosti
*    Moderní a dynamické prostředí s možnostmi osobního rozvoje
*    Možnost uplatnění inovativních nápadů

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UXIrZUAX

Nedávno navštívené pozice

  • Středočeský kraj
  • Staff