Přidáno 1 year ago

SPECIALISTA PODPORY PRODEJE (m/ž) - i pro absolventy

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-06-23

OborSales and Retail

Pro mezinárodní výrobní společnost sídlící přímo v Č. Budějovicích hledáme nového zaměstnance na pozici specialisty podpory prodeje/technika. Pozice je vhodná jak pro zkušené profesionály, tak i pro šikovné absolventy - je však nutné technické vzdělání nebo alespoň povědomí - schopnost přečíst alespoň základní informace z technických výkresů...

Pracovní náplň

-budete pravou rukou hlavního technika
-budete komunikovat se stávajícími zákazníky - řešit objednávky, reklamace a zpracovávat zakázky
-budete v úzkém kontaktu s obchodním oddělením – budete řešit poprodejní servis

Požadujeme

-min. SŠ -technické vzdělání / technické povědomí - umět číst plány/výkresy, kvóty,…
-prozákaznická orientace
-ochota učit se novým věcem
-komunikace se stávajícími zákazníky - řešení objednávek, reklamací
-AJ nebo NJ - velkou výhodou - pro případný kariérní posun nutnost

Nabízíme

Práce v mezinárodní společnosti přímo v Č. Budějovicích
25 dní dovolené
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost kariérního posunu - v případě znalosti NJ nebo AJ
Flexibilní pracovní doba
Vzdělávání
Příspěvek na stravování
Telefon, počítač

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UaOTsUAN

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj