Přidáno 1 year ago

SKLADNÍK v BRNĚ (ranní směna, flexibilní pracovní doba)

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-10-27

OborWarehousing

Už Vás nebaví práce na směny? Chcete práci od pondělí do pátku, na ranní směnu s flexibilní pracovní dobou a volnými víkendy? Pak čtěte dál!
Nabízíme:
Práci na HPP s adekvátním mzdových ohodnocením
Nástupní bonus ve výši 30 000 Kč
Pouze ranní směnu s flexibilní pracovní dobou (8 hodin denně)
13. plat
5 týdnů dovolené a Sick Days
Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
Moderní pracovní prostředí
Závodní stravování (výběr z více jak 3. jídel denně)
Kulturní a společenské vyžití – firemní akce, organizované sportovní aktivity (teambuilding), Multisport card apod.
Příspěvky na penzijní připojištění / životní pojištění
Příspěvek na stravování a stravenky (Sodexo card)
Možnost kariérního růstu
Vhodné i pro absolventy se zkušeností ze skaldu (stačí brigády)
Náplň práce:
Příjem, zaskladnění či výdej zboží ze skladu
Evidence vyskladňovacích listů, práce s ruční čtečkou
Manipulace se zbožím a materiálem ve skladě
Obsluha VZV
Spolupráce při expedici zboží, při nakládce a vykládce kontejnerů se zbožím
Požadavky:
Zkušenost na obdobné pozici
Zkušenosti s VZV
Základní znalost AJ
Schopnost týmové práce, komunikativnost
Zaujala Vás naše nabídka? Pak mi o sobě dejte vědět na níže uvedené kontakty, nebo přes odpovědní formulář:
Tel.: +420 724 373 688
e-mail: bela.mikulaskova@adecco.com
Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den! 😊
Běla

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000V6oVBUAZ