Přidáno 2 years ago

Asistent metrologa

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-04-08

OborQuality

NÁPLŇ PRÁCE:
*    vedení evidence měřidel
*    kalibrace měřidel, kalibrů a měřících strojů a přístrojů
*    zajišťování externích kalibrací měřidel
*    provádění analýz systémů měření (způsobilost měřidla)
*    spolupráce při řešení problémů s měřením ve výrobních linkách
*    zajištění servisu měřidel

POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ technického směru (strojní nebo elektro)
*    čtení výkresové dokumentace podmínkou
*    znalost používání základních měřidel a kalibrů
*    znalost základních měřících metod ve strojírenství podmínkou
*    pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
*    znalost AJ – výhodou
*    samostatnost, zodpovědnost
NABÍZÍME:
*    zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti
*    práci v moderním pracovním prostředí
*    velmi dobré platové ohodnocení
*    osobní ohodnocení – až 25% základního platu
*    13. plat (vyplacen ve dvou částech – v létě a před Vánoci)
*    finanční odměny za věrnost firmě
*    příspěvek na stravování
*    příspěvek na dojíždění
*    příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
*    příspěvek na sport, kulturu a zdraví
*    5 týdnů dovolené a další
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VSfp3UAD