Přidáno 2 years ago

Elektromechanik

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-01-27

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Provádět poruchové a preventivní údržby strojů a strojních zařízení
  • Spolupracovat s PLC programátorem nebo diagnostikem a kolegy z mechanické a hydraulické údržby
  • Kontrolovat stroje na základě předepsané specifikace za pomocí měřidel
  • Pravidelně kontrolovat čidla, stykače, bezpečnostní zámky, senzory a kabeláže
  • Opravovat kabeláže, seřizovat frekvenční měniče, nastavovat kamerové systémy
  • Zodpovídat za dokumentaci oprav
  • Provádět rozbory problémů, navrhovat technická řešení

CO POŽADUJEME?
  • SOU, SŠ zaměření elektro
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní údržbě výhodou
  • Vyhlášku 50, minimálně §6
  • Znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky výhodou (válce, hydraulické rozvaděče, proporcionální ventily)
  • Výhodou znalost technologie frekvenčních měničů, PLC systémů, obecně robotiky (produkt Siemens a Fanuc)
  • Orientace ve strojní, elektro a hydraulické dokumentaci
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Odolnost vůči stresu

BENEFITY:

Nabízíme:

Zajímavou práci ve stabilním týmu,
Pružnou pracovní dobu,
5 týdnů dovolené za kalendářní rok,
Stravování - dotujeme stravné, hradíte jen 35 Kč.

Navíc Vám nabízíme tyto benefity:

příspěvek na cestu do zaměstnání,
příspěvek na penzijní připojištění,
věrnostní bonusy,
příspěvek na aktivity vašich dětí (tábor, škola v přírodě, apod.),
odměny při významných příležitostech (životní jubilea, svatba, narození dítěte), podpora zdraví - 1x ročně poukaz na masáž,
nákup brzdových destiček za výrobní náklady,
odměna za dárcovství krve či plazmy,
věrnostní program T - Mobile.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VboZPUAZ