Přidáno 2 years ago

Obchodník_Strojírenská firma_Vyškov

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-03-28

OborSales and Retail

Do našeho týmu ve Vyškově hledáme novou posilu! Je jedno, jestli jste čerstvý absolvent vysoké školy či již zajetý matador ve svém oboru.
Naše firma se zabývá vývojem a výrobou strojírenských produktů v rámci zpracování plechů v oblasti elektrotechnického, energetického a zábavného průmyslu, popř. odpadového hospodářství. Hledáme proto kolegu či kolegyni s chutí pracovat na oddělení obchodu se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci.

Náplň práce:
  • Průzkum a analýza trhu, péče a rozvoj stávajících zákazníků
  • Akvizice nových obchodních příležitostí a nových zákazníků na zahraničních teritoriích
  • Zodpovědnost za kupní smlouvy, rámcové smlouvy
  • Tvorba, reporting a vyhodnocování obchodního plánu firmy, nabídek a cenových kalkulací
  • Příprava a vedení obchodních jednání a služebních cest

Požadavky:
  • Znalost strojírenské technologie
  • AJ na pokročilé úrovni (aktivní znalost), znalost více jazyků výhodou
  • Zkušenosti s akvizicí zákazníků
  • Schopnost plnit samostatně zadané úkoly
  • Výborné komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, ochota často cestovat

Zaměstnanecké výhody, benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Mzdové ohodnocení podle odpovídajících znalostí a pracovního nasazení
  • Odměny, bonusy, prémie
  • Příplatky běžné i mimořádné při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenkový paušál
  • Dotované závodní stravování v areálu firmy
  • Příspěvky na penzijní připojištění / životní připojištění
  • Čištění a údržba pracovních oděvů
  • Ochrana zdraví zaměstnanců
  • Kulturní vyžití – např. permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno, různé společenské a sportovní akce
  • Firemní parkování, snadná dostupnost veřejnou dopravou (zastávka autobusu cca 200 m od firmy)
  • Možnost osobního i kariérního růstu

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VfeFoUAJ