Přidáno 1 month ago

Bezpečnostní pracovník (M/Ž) v letecké společnosti

LokalitaHlavní město Praha

PoziceStaff

Datum2024-03-07

OborTransportation and Logistics

Láká Vás práce na letišti? Zvládnete komunikovat v angličtině? Pak hledáme právě Vás!
Pro mezinárodní leteckou společnost hledáme pracovníky / pracovnice zajišťující bezpečnostní dohled na letišti.
NABÍZÍME

 ●  Zajímavý základní plat (od 290 Kč/hod.)
 ●  Nadstandardní příplatky za noční směny a práci o víkendu
 ●  Cestovní příspěvek
 ●  Stravenky
 ●  Práci v mezinárodním prostředí
 ●  Kryté ubytování při práci v zahraničí
 ●  Možnost pracovního růstu

PRACOVNÍ NÁPLŇ

 ●  Bezpečnostní kontrola všech cestujících létajících z Prahy do Izraele
 ●  Bezpečnostní kontrola všech zavazadel
 ●  Hlídání okolí letadla
 ●  Dohled nad všemi činnostmi týkající se letadla, zavazadel nebo cestujících (za všech časových a povětrnostních podmínek)

POŽADUJEME

 ●  Angličtina minimálně na úrovni B2
 ●  Min. středoškolské vzdělání
 ●  Schopnost pracovat pod tlakem
 ●  Odpovědnost
 ●  Týmovu práci
 ●  Zaslání Vašeho CV v anglickém jazyce

Máte zájem? Skvělé! Kontaktujte nás co nejdříve!
Jana Havelková
Recruitment Manager
M +420 724 820 589
E jana.havelkova@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Vuh05UAB