Přidáno 1 year ago

Procesní inženýr

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-03-22

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    zavádění nových produktů do výroby
*    podílení se na vývoji a výzkumu nových produktů a postupů
*    tvorba návodek, technologických postupů
*    vedení změnového řízení
*    technické specifikace pro nákup nových strojů a zařízení
*    tvorba layoutů (v SW AutoCAD)
*    řešení problémů na výrobních strojích – komunikace s údržbou a externími servisy
*    zlepšování a optimalizace výrobních procesů
*    optimalizace procesů, snižování nákladů, zlepšování vlastní výroby
*    správa procesní dokumentace v ERP systému
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro nebo strojní)
*    orientace v technické dokumentaci, technické myšlení
*    praxe v oblasti průmyslového inženýrství výhodou
*    alespoň mírně pokročilá znalost AJ
*    znalost principů štíhlé výroby, LEAN, automatizace, TPM výhodou
*    zodpovědnost, smysl pro systematickou práci, analytický přístup
*    flexibilita, ochota učit se
NABÍDKA:
*    uplatnění na zajímavé pozici v menším výrobním závodě (non automotive)
*    zázemí stabilní nadnárodní společnosti
*    moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
*    smlouva na dobu neurčitou
*    velmi dobré platové ohodnocení + osobní ohodnocení
*    5 týdnů dovolené
*    příspěvek na dopravu, na stravování
*    příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Wk6SnUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Olomoucký kraj
  • Jihomoravský kraj