Přidáno 1 year ago

Nákupčí s francouzštinou

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-09-14

OborProcurement and Supply Chain

NÁPLŇ PRÁCE:
*    nákup materiálu na základě požadavků výroby + kooperace
*    podpora rozvoje dodavatelského řetězce
*    vyhledávání nových dodavatelů
*    udržování dobrých vztahů se zákazníky a dodavateli
*    pravidelné vyhodnocování množství, kvality a včasnosti dodávek jednotlivých komponentů
*    koordinace vrácení prázdných obalů zpět směrem k dodavatelům
*    kontrola a udržování optimálního množství skladových zásob
*    hledat nové příležitosti a zavádět opatření k dosažení efektivnosti v oblasti skladových zásob a dopravy
*    práce s interním systémem
*    spolupráce s ostatními členy týmu a vedoucím nákupu
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    komunikativní znalost AJ a FJ
*    zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky nebo zákaznického servisu
*    zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
*    znalost MS Office
*    dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, aktivní přístup
*    organizační dovednosti, pečlivost
NABÍZÍME:
*    stabilní a perspektivní zaměstnání
*    kvalitní zaškolení, možnost profesního rozvoje
*    5 týdnů dovolené, 3 sickdays
*    firemní kantýna
*    Sodexo benefity
*    příspěvek na penzijní připojištění
*    docházkový bonus
*    příspěvek na jazykové kurzy
*    možnost využití firemního rekreačního objektu v horách
Lokalita: Plzeň
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WrlcIUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist