Greenlight Expert - podpora partnerů v nadnárodní společnosti

LokalitaHlavní město Praha

PoziceStaff

Datum2023-02-03

OborCall Centre and Customer Service

Kdo jsme a co nabízíme?
V Praze na Karlíně budujeme tým snů, který zvládne efektivně podporovat naše partnerské řidiče. Během úředních hodin se mohou naši partneři proškolit v používání naší interní platformy. Náplní práce Greenlight Experta bude asistence při registraci a poskytování podpory novým partnerům. Práce v naší společnosti Vám pomůže nahlédnout do všedního procesu v nadnárodní, moderní a technologicky uznávané společnosti.

  • Moderní kancelář na stanici metra Křižíkova
  • Pracovní dobu od 9 do 18 hodin s 1h obědovou pauzou
  • Stravování hrazené zaměstnavatelem
  • Práci v nadnárodní společnosti s kvalitním zázemím
  • Možnost převést nevybrané dny dovolené

Náplň práce

  • Profesionální podpora pro partnerské řidiče a pomoc při řešení jejich dotazů (osobně i online)
  • Aktivní pomoc a poskytování informací novým řidičům během náborového procesu
  • Rozvoj důvěry ve firemní značku mezi partnerskými řidiči
  • Účast při vývoji partnerské aplikace a interních procesů za účelem jejich zefektivnění
  • Udržování přehledu o novinkách a procesech ve firemní politice, které se týkají našich partnerů
  • Spolupráce s interními odděleními za účelem zefektivnění našich firemních procesů

Požadujeme

  • Výbornou úroveň českého jazyka
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Zájem a vášeň pro práci
  • Schopnost efektivně a klidně řešit vzniklé situace
  • Motivaci pomáhat lidem
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XILLFUA5