Přidáno 1 year ago

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - AUTO k soukromým účelům

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-08-22

OborSales and Retail

Baví Vás komunikace s lidmi, obchod a cestování? Máte technický background a dorozumíte se s klienty anglicky?

Pro našeho klienta, výrobní společnost hledáme nového kolegu, kterého baví akvizice, má praxi se strojírenskou výrobou, komunikativní AJ a je ochoten denně cestovat.

Pracovní náplň

-obdržíte portfolio klientů, ale budete shánět i klienty nové, řešit akvizice pro zakázkovou výrobu
-budete neustále na cestách - cestování do zahraničí (autem i letadlem)
-AJ - budete využívat angličtinu na denní bázi - specifická technická slovíčka v oboru umět nemusíte, ty se jednoduše doučíte :)

Požadujeme

-praxe ve strojírenské výrobě - díky tomu se rychle zorientujete v produktech společnosti
-praxe jako obchodní zástupce - jste komunikativní, máte tah na branku
-komunikativní AJ - budete komunikovat i se zahraničními zákazníky

Nabízíme:

-AUTO - I PRO SOUKROMÉ ÚČELY !!!
-náborový příspěvek
-25 dní dovolené
-jazykové vzdělávání
-příspěvek na dopravu
-příspěvek na stravování
-příspěvek na životní pojištění
-další benefity,...

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XN1ofUAD