Přidáno 1 year ago

Projektový procesní inženýr

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-10-06

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    spolupráce na svěřených produktech a zajištění změnových řízení do výroby
*    řízení projektů spojených s úpravou výrobních linek (layout), zlepšování linek (layout)
*    zodpovědnost za technologickou přípravu linky pro výrobu a její udržování
*    neustálé zlepšování již nastavených výrobních procesů, používáním principů “Štíhlé výroby”, vedoucí k snižování nákladů a zlepšování vlastní výroby
*    nastavení výrobku v systému stejně jako správnost výrobní dokumentace
*    vytváření a udržování pracovních návodek
*    dohled nad implementací produktových či procesních změn
*    spolupráce při zavádění nové výroby nebo přesunu výrob
*    vedení zlepšovacích návrhů pro jednotlivé linky
*    řízení projektů pro úpravu/zlepšení výrobních linek
*    samotná práce na projektech
POŽADUJEME:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
*    zkušenosti z pozice procesního inženýra výhodou
*    komunikativní znalost AJ podmínkou
*    znalost MS Office
*    znalost CAD, SolidWorks výhodou
*    znalost základů štíhlé výroby
*    zodpovědnost, smysl pro systematickou práci a analytický přístup
*    komunikační dovednosti, týmový hráč
NABÍZÍME:
*    práci v rostoucí nadnárodní společnosti - lokalita Ostrov u Stříbra
*    přátelské pracovní prostředí
*    dobré finanční podmínky + osobní ohodnocení
*    příspěvek na dojíždění
*    příspěvek na penzijní připojištění
*    25 dní dovolené + 3 dny sick days
*    obědy zdarma
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XTh0qUAD

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj