Přidáno 1 year ago

Produkt manažer / nákupčí - IT/elektro - asijský trh

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2023-02-08

OborProcurement and Supply Chain

Máte praxi v oblasti nákupu a komunikativní znalost angličtiny?

Poté neváhejte a ozvěte se mi!

Aktuálně obsazuji pozici nákupčího pro zahraniční trh v oboru IT / elektro.

Pracovní náplň:

Komunikace se zahraničními dodavateli (Čína)
Technické povědomí- budete vyhledávat nové dodavatele a produkty v oboru IT / elektro, testovat je
Monitorování cen na trhu a testování produktů
Komunikace s výrobou - příprava podkladů

Požadujeme:

Praxe v oblasti nákupu (praxe v obchodování s asijským trhem velkou výhodou)
Zájem o obor IT / elektro velkou výhodou
AJ - komunikativní - budete využívat na denní bázi pro komunikaci se zahraničními dodavateli
Komunikativnost a samostatnost

 Nabízíme:

25 dní dovolené
Příspěvek na stravování
Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
Sick days
Firemní akce a vzdělávání
Další benefity

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Xecu8UAB

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj