Přidáno 1 year ago

Elektrikář - Stravování v jídelně zdarma, 5 týdnů dovolené

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2023-04-20

OborManufacturing and Production

HLEDÁME ŠIKOVNÉ ELEKTRIKÁŘE!

Náplň práce:

  • Instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení (např. elektromotorů, transformátorů, rozvaděčů a svařovacích agregátů)
  • Řízení prací při sestavování, seřizování a opravách složitých a prototypových strojů, přístrojů a zařízení, jejich měření, zkoušení a oživování
  • Držení pohotovosti

Co od Vás očekáváme:
  • Střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik elektrotechnických zařízení, elektrikář, popř. ve skupině oborů elektrotechnika
  • Platnou vyhl.č.50/78 Sb, min. §6
  • Znalost elektro komponentů
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz (podmínka)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Znalost práce na PC

Co Vám za to nabízíme:

  • Práci na ranní směny (pokud nemáte pohotovost)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy
  • Ubytování
  • Parkovací místo v areálu společnosti
  • Zdarma stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora
  • Poukázky Flexi Pass pro všestranné využití
  • Odměny k životním a pracovním výročím
  • Pravidelné akce pro zaměstnance (Dny zdraví, Mikuláš, sportovní turnaje, „do práce na kole“ atd.)
  • Slevy na vlakové jízdné, slevy na bankovní produkty
  • Jazykové vzdělávání

Zaujalo tě to? Jdeš do toho s námi? Skvělé!
Pošli svůj životopis a domluvíme se na osobní schůzce.

Karolína Golková
Generic Consultant
Ostrava, Czech Republic
M +420 734 444 896
E karolina.golkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XfVaiUAF

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj
  • Olomoucký kraj