Přidáno 1 year ago

Skladník - Plzeň (nástupní mzda 35 000,-)

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-03-21

OborWarehousing

NÁPLŇ PRÁCE:
*    zásobování výroby materiálem
*    výdej a příjem zboží (naložení / vyložení nákladních vozidel)
*    včasné a správné zaslání hotových výrobků
*    tisk exportních etiket, příslušné účetní záznamy v SAPu
*    udržování řádu ve skladových transakcích v SAPu
*    kontrola hmotnosti, předání dat a doprovodné logistické dokumentace zásilek, vracejících se od zákazníka do skladu
*    objednávání obalového materiálu
*    evidence odpadu a objednávání externí firmy za účelem odvozu odpadu
*    kontrola stavu vysokozdvižných vozíků ve skladu, případné hlášení závad technikovi údržby, vedení provozního deníku
*    kontrolní inventury surovin a hotových výrobků
*    zpracování roční inventury s ostatními kolegy
POŽADAVKY:
*    SOU/SŠ vzdělání
*    zkušenost s prací ve skladu ve výrobní firmě (ideálně min. 5 let)
*    VZV oprávnění
*    základy NJ nebo AJ podmínkou
*    základní počítačová způsobilost (MS Office, SAP)
*    flexibilita, spolehlivost
*    ochota práce na 1 až 2 směny
NABÍDKA:
*    zázemí nadnárodní stabilní společnosti
*    roční odměny až do výše 15 % roční mzdy
*    flexi passy v zajímavé hodnotě (až 20 000,-/rok)
*    příspěvek na penzijní připojištění (až 50 000,-/rok)
*    stravenkový paušál
*    příspěvek na dopravu
*    5 týdnů dovolené, s odpracovanými roky navyšování dnů dovolené
*    3 sick days ročně
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XgocbUAB