Přidáno 7 months ago

Senior Tooling Engineer

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-09-07

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    kontrola designu forem, návrh úprav/opravy forem
*    kontrola funkčnosti forem
*    sestavení technických specifikací a požadavků
*    podpora při výrobě a kvalifikaci forem, zajištění přejímek forem
*    příprava procesní a výrobní dokumentace
*    příprava plánů údržby zařízení (vstřikovací formy)
*    řešení problémů v sériové výrobě, návrhy optimalizace procesů
*    zajištění dodržování předpisů týkajících se ochrany životního prostředí, bezpečnosti práce, ochrany zdraví a požární prevence
*    zajištění nahlášení všech nedostatků a rizik týkajících se práce na strojním zařízení a pracovního prostředí
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
*    znalost konstrukce vstřikovacích forem
*    znalost technologie vstřikování plastů
*    schopnost práce s 3D modely (Solidworks, apod.)
*    komunikativní znalost AJ
NABÍZÍME:
*    uplatnění v menší výrobní společnosti s rodinným duchem
*    příjemné čisté pracovní prostředí
*    nadstandartní platové ohodnocení
*    5 týdnů dovolené
*    stravenky
*    další vzdělávání – kurzy, školení
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Xh3oTUAR