Přidáno 11 months ago

EOL Programátor

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-05-12

OborEngineering and Technical

Pro nadnárodní výrobní společnost hledáme šikovného kandidáta na pozici EOL Programátora. Máš zkušenost z obdobné pozice? Zajímáš se o práci na nových projektech? Komunikace v AJ ti nedělá problém? Hledáš zaměstnání v příjemném prostředí a dobrém kolektivu? Pak hledáme právě tebe!
A jaká bude tvá náplň práce?
*    Poskytnout podporu výrobě v oblasti podpůrných systémů z hlediska IT systémů
*    Zapracovat požadavky a designu, stejně tak požadavky z výrobního procesu do daných systémů
*    Podpora při zavádění/náběhu, úpravy dle požadavků a rozšiřování příslušných procesů a IT aplikací/systémových prostředí
*    Podílet se na vývoji a implementaci IT aplikací a systémových prostředí v dané oblasti svého zaměření
*    Monitorovat a podílet se na zlepšování aktuálních aplikací, včetně analýzy problémů a jejich eliminace v rámci systémů, za které je zodpovědný
*    Navrhovat a implementovat opatření ke snížení nákladů, zlepšení ergonomie a zvýšení spolehlivosti procesů

Co ti můžeme nabídnout?
*    Práci v nadnárodní společnosti s moderním prostředím, práci na nových projektech
*    Možnost kariérního růstu
*    5 týdnů dovolené
*    Příspěvek na dojíždění a na dovolenou
*    Příspěvek na penzijní a životní pojištění
*    Možnost závodního stravování zdarma
*    Flexi-Pass
*    Lokalita: Ostrov u Stříbra

Jak si tě představujeme?
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    Zkušenost z výrobního prostředí
*    Znalosti systémových IT aplikací a podpůrných systémů, znalost CAN komunikace (výhodou)
*    Znalosti databází (MSSQL, Oracle), systémové a procesní myšlení (výhodou)
*    Zkušenost se změnovým řízením, znalost štíhlé výroby
*    Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
*    PC znalosti-SAP, MES výhodou
KONTAKT: katerina.freiova@adecco.com, tel: 734 444 983

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XmrmrUAB