Přidáno 11 months ago

Servisní inženýr v terénu

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-05-19

OborCall Centre and Customer Service

Pro společnost, zabývající se vývojem technologií a automatizací, hledáme servisního technika v terénu pro údržbu a revize papírenských strojů.

Popis pozice:

• Každodenní komunikace s klienty, spolupráce se servisním nebo projektovým manažerem
• Řešení technických problémů s HW nebo SW, vyhledávání závad, opravy, servis papírenských strojů
• Provádění aplikačních testů a kontrol u zákazníka, splnění jeho požadavků
• Práce převážně v terénu, účast na schůzkách se zákazníkem
• Občasná komunikace v anglickém jazyce s kolegy nebo s klientem
• Podávání pravidelného reportu svému nadřízenému

Požadujeme:

• ŘP sk.B
• Vzdělání v technickém nebo elektro oboru
• Vyhláška §50
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Odolnost vůči stresu
• Samostatný a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

• Práci v mezinárodní firmě
• Možnost podílení se na zajímavých projektech
• Různorodou práci
• Kvalitní a dlouhodobé zaškolení
• Motivační finanční ohodnocení a další..

Pro více informací o pozici, reagujte přes odkaz níže nebo na: Zuzana.Urbancova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XnBIfUAN