Přidáno 6 months ago

Výrobní inženýr

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-10-11

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    analýza výrobních výsledků - zastavení linky, poruchy
*    návrh a provádění akcí k dosažení cílů výrobních výsledků daných linek
*    návrh a provádění akcí vedoucích k optimalizaci procesu, zrychlení a zefektivnění výroby
*    tvorba, revize a aktualizace výrobní dokumentace
*    konstrukce výrobních přípravků nebo strojů
*    spolupráce s ostatními odděleními na přípravě nových projektů
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro, strojní)
*    komunikativní znalost AJ
*    znalost CAD systému a Solid Edge výhodou
*    znalost čtení technické dokumentace
*    technické dovednosti (manuální zručnost)
*    zkušenost z výrobního prostředí výhodou
*    znalost práce s MS Office
NABÍZÍME:
*    zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti
*    práci v moderním pracovním prostředí
*    velmi dobré platové ohodnocení
*    osobní ohodnocení – až 15% základního platu
*    náborový bonus
*    13. plat (vyplacen ve dvou částech – v létě a před Vánoci)
*    finanční odměny za věrnost firmě
*    dotované stravování
*    příspěvek na dojíždění
*    příspěvky na penzijní připojištění
*    5 týdnů dovolené a další
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel.: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XnaTpUAJ