Přidáno 1 year ago

Technik kvality - CMM/3D měření

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2023-01-05

OborManufacturing and Production

Kvalita za kvalitu!
Hledáme kvalitního Technika kvality a uděláme mu kvalitní nabídku :-)
Mluví se o tobě? Tak nám zašli svůj životopis a domluvíme se.
Náplň práce:
  • - základní programování CMM
  • - obsluha CMM (uvolnění výroby, SPC) plus reporting náměrových protokolů ze CMM
  • - vyhodnocení statistik v MeasurLink
  • - pravidelná kalibrace strojů
  • - obsluha zařízení pro měření frekvenční odezvy materiálu dle stanoveného postupu plus reporting
  • - komunikace s výrobou za účelem vyhodnocení výše uvedených testů, návrhu opatření, poskytnutí základní informací o regulačních zákrocích.
  • - spolupráce při zavádění nových projektů do náběhu produkce

Co od Vás očekáváme:
  • - Spolehlivost, flexibilita, samostatnost a odpovědný přístup k práci
  • - Znalost prostředí Mytutoyo MCOSMOS výhodou
  • - Zkušenosti s měřením na CMM
  • - Schopnost a ochota pracovat v týmu, komunikativnost
  • - Znalost výkresové dokumentace a orientace v ní
  • - Znalost práce na PC (MS Office)

Co za to nabízíme:
  • Najdete u nás odpovídající mzdu včetně odměny za vykonanou práci a příspěvku na dopravu
  • Samozřejmostí je naše péče o vás a systém benefitů v podobě stravenek (v hodnotě 123 Kč)
  • příspěvku na volnočasové aktivity v podobě benefitní karty v hodnotě 1.000 Kč na měsíc
  • příspěvku na penzijní pojištění v hodnotě 1.000Kč na měsíc
  • 25 dní dovolené a 2 dny SICK DAY

Zaujalo tě to? Jdeš do toho s námi? Skvělé!
Pošli svůj životopis a domluvíme se na osobní schůzce.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XyXqdUAF

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj
  • Manager