Přidáno 10 months ago

Strategický specialista

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-06-27

OborProcurement and Supply Chain

Do příjemného prostředí středně veliké, non automotive výrobní společnosti se sídlem v Ostrově u Stříbra hledáme vhodného kandidáta na pozici Strategický specialista.
NÁPLŇ PRÁCE:
*    poskytování strategické podpory globálnímu dodavatelskému řetězci v oblasti nákupu
*    analýza a kalkulace pořizovacích nákladů v oblasti přímého materiálu a navrhování metod ke snížení těchto výdajů
*    správa přidělené dodavatelské základny zajišťující dodávky přímého materiálu
*    podpora rozvoje dodavatelské základny v zemích CEE
*    reporting a komunikace s ostatními odděleními
*    administrativa spojená s komunikací technických změn vůči dodavatelům
POŽADUJEME:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    min. 3 roky praxe v oddělení nákupu nebo na obdobné pozici
*    pokročilá znalost AJ slovem i písmem
*    odolnost vůči stresu, vůle překonávat a řešit potíže
*    organizovaná a analytická osobnost
*    dobré komunikační schopnosti
*    pokročilá úroveň MS Office (Excel)
NABÍZÍME:
*    práci v rostoucí nadnárodní společnosti
*    přátelské pracovní prostředí
*    dobré finanční podmínky + osobní ohodnocení
*    příspěvek na dojíždění, na penzijní připojištění
*    25 dní dovolené + 3 dny sick days
*    obědy zdarma
Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně Vám představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na lucie.zelenkova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 960.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XybwFUAR