Přidáno 11 months ago

Technik údržby - Plzeň, 1-2 směny

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-05-04

OborEngineering and Technical

Do středně veliké plzeňské výrobní firmy s rodinnou atmosférou a příjemným pracovním prostředím hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik údržby. Hledáme člověka, kterého zajímají nové technologie, automatizace a chtěl by stát u zrodu nových projektů.
NÁPLŇ PRÁCE:
*    zabezpečovat plynulý chod výrobních linek a strojů
*    zajišťovat údržbu veškerého technického zázemí v budově
*    analyzovat poruchy a řešit jejich odstranění
*    provádět údržbu a pravidelné kontroly ostatních technologiích
*    preventivní údržbu elektrických zařízení
*    kontrolovat bezpečnostní a požární prvky a EPS
*    podílet se na tvorbě návodů u nových strojů a technologii
*    koordinovat, dohlížet a kontrolovat práci externích firem, včetně dodržování BOZP
*    podílet se na zlepšování funkčnosti technického vybavení budovy
*    podílet se na tvorbě nových projektů ve výrobě
*    komunikovat s dalšími odděleními na denní bázi
POŽADAVKY:
*    SOU/SŠ v elektrotechnickém/technickém oboru
*    praxe na obdobné pozici na oddělení údržby, technologie
*    platná vyhl. 50/78 Sb. §6 (možná i §5)
*    alespoň mírná znalost AJ nebo NJ
*    schopnost čtení výkresové/technické dokumentace
*    orientace v oblasti hydrauliky, pneumatiky, sensoriky a mechaniky
*    základní znalost PLC, automatizace
*    znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
*    práce na 1 směnu – ochota pracovat v budoucnu možná ve 2 směnném provozu
*    zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, ochota vzdělávat se
*    technické myšlení
NABÍDKA:
*    zázemí nadnárodní stabilní společnosti
*    roční odměny až do výše 15 % roční mzdy
*    flexi passy v zajímavé hodnotě (až 20 000,-/rok)
*    příspěvek na penzijní připojištění (až 50 000,-/rok)
*    stravenkový paušál
*    příspěvek na dopravu
*    5 týdnů dovolené, s odpracovanými roky navyšování dnů dovolené
*    3 sick days ročně
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y0faQUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj