Přidáno 1 year ago

Senior Financial Controller - Litomyšl - od 80tis.

LokalitaPardubický kraj

PoziceManager

Datum2023-03-08

OborFinance and Accounting

Jedna z největších společností na světě v oblasti zemědělství

rozšiřuje své řady a s naší pomocí hledá nového kolegu na pozici

Senior Financial Controller

Pokud máte minimálně 6 let praxe na podobné pozici a mluvíte dobře anglicky, čtěte prosím dále:

Co slibujeme:

- Výborné platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Širokou škálu benefitů
- Skvělý sehraný tým účetních a kolegů, kteří inspirují i pomůžou
- Možnosti rozvoje a osobního i profesního růstu
- V budoucích letech zajímavé výzvy spojené s plánovaným růstem

Co budete dělat:

- Zpracovávat business plány, forecasty, měsíční, kvartální a roční závěrky - reporting mateřské společnosti, managementu firmy
- Spolupracovat s týmem a nastavovat a vylepšovat procesy a řídit aktivity v rámci svěřených finančních agend, tvořit a doplňovat vnitřní předpisy a směrnice v dané oblasti
- Komunikovat s dalšími spolupracujícími subjekty ve finanční oblasti – např. účetními, auditem, daňovými poradci, ale i napříč celou firmou a jednotlivými odděleními
- Dále rozvíjet finanční reporting

Co od Vás čekáme:

- Minimálně 6 let praxe na obdobné pozici
- Angličtinu alespoň na úrovni B2
- Výbornou znalost CAS, zkušenost s IFRS
- Excel na výborné úrovni, znalost ERP systémů, nejlépe SAP
- Samostatnost, iniciativu a schopnost rozhodování
- Minimálně bakalářské vzdělání

Je to pozice přímo pro Vás? Těšíme se na Vaše CV.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y1eMJUAZ