Přidáno 9 months ago

PLC Programátor

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-06-28

OborEngineering and Technical

    NÁPLŇ PRÁCE:
    * Programování řídících systémů výrobních strojů
    * Tvorba a nahrávání programu do stroje a výrobní linky
    * Přejímky strojů a výrobních linek a jejich uvádění do provozu
    * Diagnostika zařízení, úpravy PLC programů
    * Oprava a servis zařízení
    * Spolupráce s kolegy napříč společností

    NABÍZÍME:
    * 5 týdnů dovolené
    * Půlroční prémie
    * Závodní stravování
    * Odborná a jazyková školení (možnost např. obnovit nebo rozšířit Vyhl. 50)
    * Benefitní program
    * Lokalita: Chotěšov

    POŽADAVKY:
    * SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
    * Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
    * Vyhláška 50, par. 5 a vyšší
    * Dobrá orientace v elektro schématech
    * Zkušenost s programováním řídících systémů výhodou

KONTAKT: katerina.freiova@adecco.com, tel: 734 444 983
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y1ncRUAR