Přidáno 5 months ago

Výrobní logistik

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-11-02

OborTransportation and Logistics

Náplň práce:
  • Provádět inventurní kontroly na základě požadavků, systémových pravidel nebo dle požadavků stanovených nadřízeným
  • Provádět analýzy zjištěných nesrovnalostí, vč. předepsané dokumentace a navrhovat řešení (PDCA)
  • Kontrolovat dodržování nastavených pravidel a eskalovat zjištěné nedostatky
  • Navrhovat zlepšování procesu (KAIZEN)
  • Komunikovat se všemi složkami materiálového toku a pomáhat při zavádění standardů do praxe
  • Organizovat průběh změn v dodávkách materiálu do svěřeného výrobního úseku
  • Evidovat výsledky výroby, koordinovat dodávky materiálu do výrobního servisu
  • Zajišťovat a kontrolovat adekvátní systémové záznamy o pohybu materiálu
  • Vyřizovat reklamace na nekvalitu dodavatelského toku
  • Zajišťovat školení pracovníků výroby na pravidla logistických toků

Nabízíme:
  • Práci v nadnárodní společnosti s moderním prostředím, práci na nových projektech
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění a na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost závodního stravování zdarma
  • Flexi-Pass, Cafeteria

Požadavky:
  • SŠ/VŠ
  • Praxe min. 2 roky (plánování výroby, výrobní logistika, výroba)
  • Znalost skladových a logistických procesů výrazná výhoda
  • AJ/NJ na komunikační úrovni výhodou
  • SAP výhodou
  • Samostatnost, schopnost komunikovat, organizační schopnosti

Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na katerina.freiova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 983.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y1o4jUAB

Nedávno navštívené pozice

  • Středočeský kraj
  • Manager
  • Pardubický kraj
  • Specialist