Přidáno 11 months ago

Manipulant - VZV- náborový příspěvek 20.000,-Kč

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2023-05-11

OborTransportation and Logistics

Pro našeho významného klienta, který je předním výrobcem plastových dílů a patří mezi špičky v oboru technologie 2K a záliskových dílů výhradně pro automobilový průmysl:

Hledáme manipulanta do výroby.- zkušenosti VZV + retrák

Třísměnný provoz - ranní, odpolední ,noční.

Zkušenosti řízení VZV /retrák.

Řidičský průkaz .

Nástup možný ihned.

Nabízíme náborový příspěvek 20 000,-Kč.

130,- Kč stravenka

Jedná se o práci v třísměnném provozu

Zkušenosti práce s PC( zadáváni výroby do PC).

Zkušenosti : řízení retráku výhodou, zkušenosti řízení VZV ve výrobě .

Náplň práce: zavážení prázdných obalů do výroby, vývoz vyrobených palet, páskování.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y8TxTUAV

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj