Přidáno 1 year ago

Vedoucí skladu

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2023-04-12

OborTransportation and Logistics

Pro našeho významného klienta, hledáme zaměstnance na pozici:
VEDOUCÍ SKLADU
- zástup za dlouhodobou nemocenskou, možnost i dlouhodobé spolupráce

Náplň práce:

  • vedení pracovníků logistického oddělení
  • odpovídá za vedení týmu logistického oddělení a vedení oddělení sdílené logistiky
  • zodpovědnost za veškerá školení, zastupitelnost, logistické procesy
  • zodpovědnost za vedení agendy nekvalitních transportů, zprávy v databázi, evidence balícího materiálu pro reporting EKO-KOM
  • zodpovědnost za hladinu balícího materiálu, správnost nastavení, příjem zásilek, správnost objednávek, řádný stav skladu a skladových prostor, stav a evidenci celního skladu, bezpečnost a pořádek
  • za kvalitu a čistotu balícího materiálu, správná fixace materiálu, dodržování BOZP, PO a ŽP
  • příprava a vychystávání dílů k zakázkám, komunikace s ostatními odděleními, práce se systémem čárových kódů
  • vydává OOPP, provádí náklady a výklady, pracuje s VZV a ručním vozíkem, provádí inventury

Požadujeme:

  • prokazatelnou praxi ve skladu jako manipulační techniku
  • zkušenosti s převozem rozměrnějších nákladů, ideálně nad 5t.
  • technické myšlení, fyzická zdatnost a prostorová představivost
  • znalostní práce s PC, reporty, programy, Word, Excel, Access, SAP
  • praxe v oboru - min 3 roky

Nabízíme:

  • HPP
  • mzda od 40.000 Kč
  • každoroční navýšení mzdy
  • pracovní doba 8 hodin, pouze ranní směny 6:00 - 14:00 hod
  • 5 týdnů dovolené.
  • příspěvek na dopravu až 1500,- pro mimoostravské
  • příspěvek na důchodové připojištění 2-3 % z vaší hrubé měsíční mzdy
  • Multisport karta
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 15 000,-
  • zvýhodněný mobilní tarif pro vás i vaše blízké
  • obědy za 1/3 ceny, zbytek platíme my
  • volno v případě svatby, narození dítěte, stěhování atp.
  • a mnoho dalších
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y8anGUAR