Přidáno 11 months ago

Plánovač výroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-05-12

OborManufacturing and Production

Máte zkušenosti z pozice plánování výroby nebo z plánování výrobní logistiky? Komunikace v AJ nebo NJ Vám nedělá problém? Hledáte zaměstnání v příjemném prostředí nadnárodní společnosti a dobrém kolektivu? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
*    Zodpovědnost za dodržování požadavků systému IMS (dle norem QM a HSE)
*    Odpovědnost za včasné plánování výroby polotovarů i hotových výrobků
*    Správa systémových dat potřebných pro správné fungování procesu a systému
*    Včasné plánování výroby polotovarů i hotových výrobků
*    Plánování, resp. řízení výroby s cílem na optimalizaci
*    Efektivní využití strojů a zařízení za těsné spolupráce s vedoucím výroby a logistiky
*    Zajištění dodávek polotovarů dle časového plánu
*    Řízení a optimalizace materiálových zásob

Nabízíme:
*    Práci v nadnárodní společnosti s moderním prostředím, práci na nových projektech
*    Možnost kariérního růstu
*    5 týdnů dovolené
*    Příspěvek na dojíždění a na dovolenou
*    Příspěvek na penzijní a životní pojištění
*    Možnost závodního stravování zdarma
*    Flexi-Pass, Cafeteria

Požadavky:
*    SŠ/VŠ
*    Praxe min. 2 roky (plánování výroby, výrobní logistika, výroba)
*    Znalost skladových a logistických procesů
*    AJ/NJ na komunikační úrovni výhodou
*    Znalost práce se SAP
*    Analytické myšlení, samostatnost, schopnost komunikovat, organizační schopnosti

Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na katerina.freiova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 983.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YANuwUAH