Přidáno 5 months ago

Project manager

LokalitaHlavní město Praha

PoziceManager

Datum2024-02-21

OborBuilding and Construction

Náplň práce:
Řízení projektů, projektového týmu vč. externích spolupracovníků
Zpracování Manuálu projektu (Project Handbook)
Organizace a vedení jednání a kontrolních dnů
Kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
Zpracování a projednání návrhů smluv dodavatelem
Spolupráce s cenovými konzultanty při organizaci výběrových řízení
Spolupráce s TDI v rámci kontroly projektové dokumentace a kvality prací
Organizace předání díla investorovi
Požadujeme:
Praktickou znalost procesů Projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov
praxe 5+ let na pozici projektanta, HIP (Hlavní inženýr projektu) nebo projektového manažera se zkušeností vedení projektů na českém stavebním trhu (např.: industriální stavby, logistická centra, kancelářské budovy, obchodní centra nebo hotely, resorty...)
VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví
ČJ (plynně/rodilý mluvčí), AJ (pokročilá slovem i písmem)
Flexibilní přístup, schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni
Systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek, dobré analytické a komunikační dovednosti
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Možnost kariérního růstu, rozvoje a dalšího vzdělávání
Pozici s vysokým stupněm samostatnosti a seberealizace
Spolupráci na významných projektech pro české i mezinárodní klienty
Moderní kanceláře v centru Prahy
Čtvrtletní bonusy, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
Jazykové kurzy, vzdělávací programy a další benefity
Nástup ihned/dohodou

    Přihlásit adecco/job.cancel

    Referenční číslo AD a0W4I00000YO2CrUAL

    Nedávno navštívené pozice

    • Pardubický kraj
    • Specialist