Přidáno 10 months ago

Obráběč CNC – Vhodné i pro absolventy

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceStaff

Datum2023-06-14

OborManufacturing and Production

Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na CNC frézky v Třebechovicích pod Orebem. Čeká zde na Vás hezké finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu.
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Nástupní mzdu dle Vašich zkušeností
  • Náborový příspěvek 15.000 Kč po absolvování zkušební doby
  • Dvousměnný provoz 6:00-14:00 a 14:00-22:00, Po-Pá
  • Obědy a večeře za 45 Kč přímo v areálu!
  • 13. a 14. plat, stravenky v hodnotě 194 Kč za odpracovanou směnu, bonus 3000 Kč za celý odpracovaný měsíc, příplatek za odpolední směnu 10%, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky,
  • Společenské a sportovní akce
  • Další vzdělávání
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti

Jaká bude náplň Vaší práce?
  • Seřizování CNC strojů
  • Obsluha strojového vybavení nástrojárny
  • Výroba nových nástrojů a přípravků

Co byste měl/a splňovat?
  • Být vyučeni nebo mít praxi v obrábění
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost obsluhy manuálních strojů (soustruh, frézka, bruska)
  • Pečlivost, zručnost
  • Zkušenost s prací v nástrojárně výhodou, ale je možné Vás zaučit

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi svůj životopis a já Vás budu co nejdříve kontaktovat.
Budu se těšit,

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YPRX8UAP