Přidáno 1 month ago

Operátor CNC - kmenový zaměstnanec - nástupní bonus 40 000 Kč Brno

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2024-03-08

OborManufacturing and Production

Nabídka

 ●  hlavní pracovní poměr pod kmenem společnosti a nástupní bonus 40 000,-
 ●  pracovní dobu 7,5 hodiny, volný víkend a 5 týdnů dovolené
 ●  nadstandardní příplatky za přesčas, odpolední, noční
 ●  příspěvek na dopravu až 1500 Kč každý měsíc
 ●  příspěvek na penzijní pojištění
 ●  každoroční navýšení mzdy
 ●  dotované závodní stravování
 ●  čerpání otcovské dovolené v rozsahu až 4 týdnů
 ●  MultiSport karta – předplacená permanentka na sportovní a relaxační aktivity
 ●  placené volno navíc (svatba, stěhování atd.)
 ●  zvýhodněné simky s paušálem
 ●  bonusy za zlepšováky
 ●  pozice je vhodná i pro absolventy

Pracovní náplň

 ●  obsluha CNC ohraňovacího lisu
 ●  výroba dílců v požadovaném množství a kvalitě
 ●  plnění stanovených norem a kontrola kvality
 ●  komunikace s nadřízeným a kolegy

Požadujeme

 ●  SOU se zaměřením na strojírenství (výhodou)
 ●  spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost
 ●  orientace v technické dokumentaci
 ●  ochota učit se novým věcem a pracovat na 3 směnný provoz

Pokud vás pozice zaujala, prosím, pošlete mi životopis na email eva.bartosova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YQCfmUAH

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj
  • Manager
  • Královéhradecký kraj