Přidáno 9 months ago

Workshop Support

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2023-07-21

OborCall Centre and Customer Service

Do pražské pobočky špičkové truckové společnosti vyhledáváme Workshop Support, který bude podporovat nejen tým zaměstnanců, ale také klienty. Pozice je vhodná pro lidi se zkušenostmi z administrativních prací (recepce, call center, administrative assistant,..) a zájmem o automotive.
Pozice je vhodná pro juniornější lidi, kteří chtějí nastartovat svou kariéru pod silnou značkou.

Co vás čeká

Administrativní část:

  • pošta - příchozí, odchozí
  • telefony - vyřizování přijatých hovorů, přesměrování
  • DHL, Messenger, PPL
  • zadávání nových zákazníků do systémů - GDS, CM
  • pokladna - příjem plateb v hotovosti, týdenní rozvoz tržeb

Podpora servisu:

  • vytváření servisních plánů pro nové vozy
  • podrobná kontrola plánu údržby
  • kontrola konektivity, najetých kilometrů
  • kontrola/aktualizace kontaktů na zákazníky v systémech
  • administrativní činnosti servisu
  • správa svolávacích akcí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk výhodou
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • dobrá znalost MS Office
  • silné komunikační a administrativní dovednosti
  • prozákaznický přístup, flexibilita, organizační schopnosti a týmový duch

Výhodou bude, pokud budete mít

  • zkušenosti nebo zájem o automotive

Co vám můžeme nabídnout

  • motivující finanční ohodnocení, po zapracování součástí bonusového systému
  • možnost se kariérně posouvat
  • 25 dní dovolené, stravenky, příspěvky v systému Cafeteria, Multisport, příspěvek na důchodové/životní pojištění, tankovací karty, aj.
  • maximální podporu v počátečním období vč. vzdělávání, komplexní systém zaškolení
  • podpora při odborných a jazykových školeních
  • zázemí stabilní mezinárodní truckové společnosti
  • velmi přátelský kolektiv a manažeři

V případě, že máte silné organizační schopnosti, cit pro detail a rádi komunikujete s klienty i kolegy, neváhejte a zašlete mi na email aktualizovaný životopis nebo se ozvěte přímo na níže uvedený kontakt.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YQh3gUAD