Přidáno 7 months ago

Technik specialista výroby - nástupní bonus 40 000 Kč

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2024-03-08

OborEngineering and Technical

Nabídka
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr pod kmenem společnosti
  • nástupní bonus 40 000 Kč
  • mzda ve zkušební době až 42 000 Kč - po zkušební době probíhá navýšení mzdy až 50 000 Kč
  • odměna 15 000,- za doporučení nového zaměstnance
  • každoroční navýšení mzdy
  • příspěvek na dopravu až 1500 Kč/měsíčně pro dojíždějící mimo Brno
  • příspěvek na důchodové připojištění 2-3% z hrubé mzdy
  • Multisport karta
  • zvýhodněný mobilní tarify
  • dotované závodní stravování v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené, volno v případě svatby, narození dítěte, stěhování
  • letní tábory pro děti a zimní lyžování pod záštitou odborů

Pracovní náplň
  • udržování výrobního zařízení v provozuschopném stavu
  • typování náhradních dílů
  • spolupráce s ostatními členy týmu údržby
  • provádění preventivní údržby
  • provádění zkušebních dávkování licích systémů
  • bezprostřední spolupráce s přímým nadřízeným
  • sběr informací a dat, provádění zápisu a vyhodnocování dle přednastavených hodnot
  • zápis preventivní činnosti
  • fyzická výměna funkčních částí zařízení (dílů)
  • podílení se na tvorbě preventivního plánu svěřených celků
  • vyhledání příčiny závady a její odstranění

Požadujeme
  • SŠ/SOU vzdělání v oboru strojírenství
  • praxe min. 2 roky na obdobné pozici
  • zkušenosti a znalosti v oblasti hydrauliky a pneumatiky
  • schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci,
  • manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost
  • schopnost efektivně řešit problémy
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod. směny, denní/noční) - krátký X dlouhý týden

Pokud vás pozice zaujala, prosím pošlete mi životopis na email eva.bartosova@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YRUrjUAH