Přidáno 5 months ago

Konstruktér ocelových konstrukcí

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-11-02

OborEngineering and Technical

Do středně veliké plzeňské výrobní firmy se zajímavým výrobním programem a příjemným pracovním prostředím hledáme vhodného kandidáta na pozici Konstruktér.
NÁPLŇ PRÁCE:
*    konstrukce ocelových konstrukcí pro zajímavé designové stavby
*    příprava výrobní dokumentace
*    kreslení přehledových výkresů zakázky
*    tvoření 3D modelů
*    příprava montážních výkresů
*    příprava návrhů nakládky dle potřeb transportů
*    vypracování kusovníků
*    spolupráce s výrobou
*    provádění změnových řízení ve výrobní dokumentaci
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
*    znalosti SW AutoCAD, Rhinoceros, Creo Parametric (v případě znalosti jiného SW je možné zaškolení)
*    praxe na obdobné pozici
*    min. základní znalost AJ nebo NJ
*    samostatnost, aktivní přístup, pečlivost
NABÍDKA:
*    zázemí nadnárodní stabilní společnosti
*    smlouva na dobu neurčitou
*    možnost práce na plný či zkrácený úvazek
*    13. plat
*    5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
*    každoroční navyšování mezd
*    stravenky
*    příspěvky na volnočasové aktivity v zajímavé hodnotě
*    jazykové kurzy
Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně Vám představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na lucie.zelenkova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 960.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Ya6b1UAB