Přidáno 9 months ago

Mistr strojírenské výroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-08-01

OborEngineering and Technical

Do středně veliké plzeňské výrobní firmy se zajímavým výrobním programem a příjemným pracovním prostředím hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistr výroby.
NÁPLŇ PRÁCE:
*    práce na dvousměnný provoz
*    řízení střediska výroby ocelových konstrukcí (svářeči, zámečníci)
*    řízení, kontrola a dodržování plánu výroby
*    kontrola a vyhodnocování pracovních výsledků svých podřízených, zodpovědnost za dodržování pracovní kázně
*    zajištění preventivních opatření na úseku z hlediska bezpečnosti práce
*    dohled nad individuálním proškolením všech pracovníků v rámci oddělení výroby
*    čtení výrobní dokumentace
*    spolupráce s ostatními odděleními
POŽADAVKY:
*    SŠ vzdělání technického směru
*    praxe na pozici mistra ve výrobní strojírenské firmě
*    znalost čtení výrobní dokumentace
*    znalost vedení a řízení pracovního kolektivu
*    technická a technologická zdatnost, strojní orientace
*    zkušenosti se svařováním
*    základní znalost NJ výhodou
*    výborné organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost
NABÍDKA:
*    zázemí nadnárodní stabilní společnosti
*    pracovní poměr na dobu neurčitou
*    13. plat
*    5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
*    každoroční navyšování mezd
*    stravenky
*    příspěvky na volnočasové aktivity v zajímavé hodnotě
*    jazykové kurzy
Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně Vám představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na lucie.zelenkova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 960.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Ya6d8UAB