Přidáno 9 months ago

Přípravář výroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-06-27

OborManufacturing and Production

Do středně veliké plzeňské výrobní firmy se zajímavým výrobním programem a příjemným pracovním prostředím hledáme vhodného kandidáta na pozici Přípravář výroby.
NÁPLŇ PRÁCE:
*    zpracování požadavků na nákup (materiál, kooperace)
*    koordinace průběhu projektu
*    dohlížení na svěřené zakázky v oddělení výroby
*    tvorba a vývoj nových pracovních postupů
*    vytváření pracovních plánů a průvodek materiálu
*    vypracování dokumentace
*    uvolňování tištěných výkresů do výroby
*    provádění namátkových kontrol výrobní dokumentace
*    vystavování balících a dodacích listů
*    aktualizace stávajících pracovních postupů
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
*    vhodné i pro absolventy s praxí při studiu v oboru strojírenství
*    znalost technologických postupů výroby
*    základní znalost NJ
*    výhodou znalost norem pro výrobu ocelových konstrukcí
*    částečná znalost CAD výhodou
*    dobrá znalost práce na PC
*    čtení výkresové dokumentace
*    proaktivní přístup, analytické myšlení
NABÍDKA:
*    zázemí nadnárodní stabilní společnosti
*    pracovní poměr na dobu neurčitou
*    13. plat
*    5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
*    každoroční navyšování mezd
*    stravenky
*    příspěvky na volnočasové aktivity v zajímavé hodnotě
*    jazykové kurzy
Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně Vám představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na lucie.zelenkova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 960.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Ya6sRUAR