Přidáno 8 months ago

Obchodní zástupce

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-11-24

OborSales and Retail

Máte zkušenost s obchodem v oblasti strojírenství? Hledáte novou výzvu? Skvělé, v tom případě tato nabídka může být tou pravou právě pro Vás!
Co nabízíme:
  • Různorodou, samostatnou a kreativní práci
  • Bonusy v návaznosti na pracovní výsledky
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní jídelna s dotovaným stravováním
  • Moderní pracovní prostředí

Hlavní náplň práce:
  • Analýza trhu a hledání nových obchodní příležitostí
  • Akvizice nových klientů na zahraniční půdě
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhodnocování nabídek, vytváření cenových nabídek, uzavírání smluv

Co hledáme:
  • Zkušenost s aktivním vyhledáváním zákazníků
  • Znalost strojírenské technologie
  • Ochota k častým služebním cestám
  • Aktivní znalost angličtiny, znalost dalšího jazyku vítána
  • Iniciativní přístup k řešení problémů
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Aktivní přístup k řešení problémů, spolehlivost

Pokud Tě tato nabídka zaujala, neváhej mi zaslat Tvůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těším se na komunikaci s Vámi! 😊
Martina

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YoFH0UAN

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist