Přidáno 4 months ago

Sourcing Manager

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-03-27

OborResearch and Development

Pro mezinárodní společnost s přesahem do R&D hledám vhodného kandidáta na pozici Sourcing Managera. Pokud se v inzerci najdete, pošlete CV a probereme to společně.
Náplň práce:
  • nastavení krátkodobých a dlouhodobých strategických plánů v souladu s vedením divize
  • plní roční operační plán (dále AOP), hlídá náklady, dodržuje závazky, řeší kritické problémy s dodavateli a vyjednává o cenách
  • pomáhá při zavádění nových výrobků a při přechodu na jiného dodavatele (produktivita, akvizice, fúze, apod.)
  • slouží jako eskalační místo pro nákup v rámci divize, konsoliduje a podává zprávy o metrikách nákupu pro obchodní přehledy
  • využívá "scouting approach" k ovlivňování partnerů z oblasti R&D, monitoruje produktový pipeline (LCM) a podporuje vytváření produktových platforem

Vhodný kandidát:
  • 8 a více let zkušeností, vystudovaná VŠ (alespoň Bc.) - logistika / supply chain / materiálový management nebo příbuzný obor těmto
  • komunikativní angličtina na profesionální úrovni
  • schopnost nahlížet na problém z více úhlů pohledu a vyřešit ho
  • prokazatelné dovednosti z nákupních strategií a budování týmu
  • vedoucí pracovník orientovaný na výsledky a trvalé odstraňování problémů
  • komunikace, prezentační dovednosti, mezilidské vztahy

Nabízíme:
  • 25 dní dovolené a 3 dny sickdays
  • možnosti HO, flexibilní pracovní doba, dbáme na W-L balance
  • finanční příspěvky - roční bonus, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění
  • zaměstnanecké benefity - plně hrazená Multisport karta, mobilní tarif pro Vás i celou rodinu, v kantýně vždy zdarma dostupné ovoce a zelena pro zaměstnance
  • mezinárodní R&D společnost s moderním pracovním zázemím
  • v areálu relaxační zóny, možnost navštívit posilovnu, powerjógu, masáže

Pokud Vás inzerce zaujala, čekám na životopis!
Martina

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Yvat2UAB

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Manager
  • Královéhradecký kraj
  • Specialist