Přidáno 2 weeks ago

Administrátorka

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-04-18

OborHuman Resources and Recruitment

Pro mezinárodní společnost poskytující logistické a spediční služby hledám administrátorku. Jedná se o pozici zodpovědnou, samostatnou a je určena pro ambiciózní osobu se schopností vést tým 4 lidí.
Náplň práce:
  • koordinace týmu, prioritizace a delegování úkolů, odpovědnost za kvalitu a efektivnost práce
  • dodržování správných postupů při pracovních úkonech

Požadavky na kandidáta:
  • ukončená SŠ
  • úroveň angličtiny ideálně B2 (pokud je úroveň angličtiny nižší, nevadí, ale poté je třeba mít zkušenosti s leadershipem)
  • adaptibilita na změny, umění nastavit si priority, komunikační dovednosti v týmu
  • leadership, vedení týmu o 4 lidech

Co nabízíme:
  • příspěvek na Flexi Pass, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění
  • bonusová složka k fixní mzdě, 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • stabilní zázemí společnosti
  • vitamínové balíčky, závodní stravování

Budu se těšit na reakce,
Martina
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Ywz71UAB

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Staff
  • Hlavní město Praha
  • Staff
  • Jihomoravský kraj
  • Specialist