Přidáno 2 weeks ago

Supervizor

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-04-18

OborTransportation and Logistics

Supervizor

Pro mezinárodní společnost poskytující logistické a spediční služby hledám šikovného supervizora do skladu. Jedná se o pozici zodpovědnou, samostatnou a nabízející kariérní posun pro šikovného kandidáta!
Náplň práce:
  • koordinace týmu, prioritizace a delegování úkolů, odpovědnost za kvalitu a efektivnost práce
  • adaptace a zaškolování nových členů týmu, dohled nad dodržováním procesů
  • schopnost řešit problém, přebrat těžší úkoly na sebe a zajistit včasné vyřešení
  • zpracovávat podklady pro reporting za svěřenou část

Požadavky na kandidáta:
  • ukončená SŠ (pokud výuční list, tak více zkušeností)
  • podmínkou je praxe z logistiky (team leader, supervizor, apod.)
  • adaptibilita na změny, zkušenost s manipulační technikou
  • umění nastavit si priority, komunikační dovednosti v týmu
  • leadership, vedení týmu o 20 lidech

Co nabízíme:
  • příspěvek na Flexi Pass, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění
  • bonusová složka k fixní mzdě, 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • stabilní zázemí společnosti
  • vitamínové balíčky, závodní stravování

Budu se těšit na reakce,
Martina
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YwzCQUAZ

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist
  • Pardubický kraj