Přidáno 2 weeks ago

CAE inženýr - 13. plat

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-04-19

OborResearch and Development

Náplň práce:
  • Výpočty a simulační analýzy v oblasti automotive
  • Porovnávání výsledků výpočtů/simulací s reálnými testy / procesy
  • Navrhovat modifikace designu v závislosti na výsledcích výpočtů
  • Spolupráce s interními a externími zákazníky, prezentace výsledků

 Požadujeme:
  • VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy technických škol se zaměřením na výpočty metodou konečných prvků
  • Znalost analytických a numerických výpočetních metod
  • Znalost některého z FE softwaru, například ABAQUS, ANSA, META, FEMFAT
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu je výhodou

Nabízíme:
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Cafeterie
  • Home office
  • Stravování za zvýhodněnou cenu v areálu firmy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Odborné a jazykové vzdělávání
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Yx54WUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Kraj Vysočina