Přidáno 11 months ago

Provozní elektrikář

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-05-11

OborEngineering and Technical

Náplň práce:
  • Opravy elektrických a elektronických zařízení
  • Údržba výrobního zařízení a objektů související s oborem elektro
  • Vedení evidence poruch

Požadujeme:
  • SOU vyučení v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/78 Sb. – min. §6 - propadlou můžeme obnovit
  • Praxi v oboru elektro min. 2 roky ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s opravami elektronických zařízení v průmyslu
  • Ochotu pracovat v kombinovaném režimu (2 pracovní víkendy)
  • Dobrou fyzickou kondici (občasná práce ve výškách)
  • Vysoce zodpovědný přístup k práci
  • Svědomitost, proaktivitu v řešení svěřených úkolů
  • Samostatnost, flexibilitu

Nabízíme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr V KMENI!
  • Jistotu stabilní práce v mezinárodní společnosti
  • Plat nad průměrem regionu (měsíční prémie, docházkový bonus, nadstandardní příplatky, půlroční bonusy)
  • Výborná dopravní dostupnost v Ostravě (vlak, autobus, MHD)
  • 25 dní dovolené, širokou škálu benefitů, závodní dotované stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Program Lemon Pay - příspěvky na sport, zdraví a kulturu dle vlastního výběru
  • Benefit ELA – anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie
  • Kartu Multi Sport
  • Zaškolení, další profesní vzdělávání, vstřícné jednání
  • Práce v kombinovaném režimu

Zaujalo Vás to? Jdete do toho s námi?
Zašlete nám svůj životopis a domluvíme se!
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000GQybAEAT