Příručka zaměstnance
Adecco

Zjistěte, co můžete čekat od kariéry s Adecco – a co očekáváme my od vás!

Průvodce

10/02/2017

Jste společníkem Adecco nebo vás jen zajímá, co to obnáší? Pak si stáhněte naši příručku zaměstnance. Dozvíte se více o našich zásadách, procesech a mnoho dalšího.

Zjistěte, co můžete od umístění na pracovní pozici čekat.

Než na místo nastoupíte, váš náborový pracovník Adecco s vámi bude úzce spolupracovat, aby zajistil, že jste připraveni uspět. Prostudují si detaily konkrétní pracovní pozice, její prostředí, místo a spolupracovníky. Příručka zaměstnance Adecco pro vás ovšem představuje písemný zdroj, na který se můžete obracet, abyste každý den věděli, co dělat, a nabízí také informace o platu, daních, a také postoji a úkolech, které se od vás očekávají.

Výplata mzdy je s námi snadná.

Adecco nabízí snadný a jednoduchý nástroj na zaznamenávání pracovní doby, který vám pomůže zapisovat odpracované hodiny a zajistí, že dostanete zaplaceno za práci, kterou jste zaznamenali. Více informací o procesu zaznamenávání odpracované doby a možnostech výplaty mzdy najdete v příručce.

Rozmanitost a pestrost bereme vážně.

Naše příručka obsahuje i informace o našem závazku vytvářet klima, v němž si lidé váží různých perspektiv, které přináší rozmanitost. Získávání a rozvoj zaměstnanců pocházejících z různého prostředí odrážejícího různé komunity, ve kterých působíme, je základem tohoto postoje.

Stáhnout Příručku zaměstnance Adecco