Odpovězte nám na několik otázek a za okamžik již můžete
odpovídat na spoustu pracovních nabídek.

Odpovědět na pracovní nabídku je opravdu jednoduché. Skutečně.

Můžete vyplnit krátký formulář, odeslat nám ho a nechat nás najít vám práci. Nebo můžete vyhledávat konkrétní pozice a sami odpovídat na nabídky.

Vyberte si. Je to vážně velice snadné.

Zobrazit všechny nabídky
Zaregistrujte se do naší databáze

Co se děje po odeslání odpovědi?

Představte si, že jste nám odeslali vyplněný formulář nebo odpověděli na pracovní nabídku.
Představujete si? Skvělé. Co se tedy děje potom:

My si prostudujeme
Vaši odpověď

Vy se setkáte se svým
konzultantem

Nastoupíte do
nového zaměstnání

Často kladené dotazy

Máte otázky? Rádi Vám je zodpovíme.
Podívejte se na odpovědi k dotazům, které dostáváme nejčastěji.

Musím něco platit, abych mohl pracovat přes Adecco?

Ne! Uchazeče o zaměstnání spolupráce s námi nic nestojí. I když Vám najdeme práci – pořád Vás to nebude nic stát. Pomoc s napsáním životopisu? Ani halíř. Tipy pro pracovní pohovory? Také nic. Kariérní poradenství? Ani korunu. Všechno máte úplně zdarma.

Jak pro mě najdete práci?

Celý proces začíná, když vyplníte náš formulář nebo si sami najdete konkrétní pracovní nabídku na našem webu a odpovíte na ni. Pokud si myslíme, že jste vhodný kandidát na některou z nabízených pozic, spojí se s Vámi co nejdříve některý z našich konzultantů, aby Vás lépe poznal.

Budete hovořit o svých dovednostech, zkušenostech a kariérních cílech. Můžete nám říct i něco o tom, co rádi děláte, pokud zrovna nepracujete. Nebojte se mluvit, my nasloucháme. Pomůže nám to najít Vám pozici, která Vám bude maximálně vyhovovat.

Pak krátce vyhodnotíme Vaše dovednosti a ověříme si Vaše reference. A poté Vás připravíme na pracovní pohovor, abyste mohli nastoupit na tu správnou krátkodobou nebo dlouhodobou pozici. Tak takhle to funguje. Může to být ještě jednodušší?

Získám nějaké benefity?

Určitě! Nabízíme dokonce jeden z nejlepších balíčků benefitů ze všech personálních agentur. Funguje to asi takhle: pokud díky nám získáte krátkodobou práci, získáte i přístup k balíčku benefitů. Je to snadné. A všechno je pro Vás zdarma. 

Jak se ucházet o práci?

Existují dva způsoby – a oba jsou opravdu jednoduché. Můžete buď sami vyhledávat v naší nabídce pozic, najít si tu (nebo ty), které se vám líbí, a odpovědět na ně.

Nebo můžete jednoduše vyplnit náš rychlý formulář a náš konzultant pro Vás začne ihned vyhledávat pozice, které ve Vašem oboru odpovídají Vašim dovednostem a zkušenostem.